PZI ARTCOM posiada status Akademii Edukacyjnej VCC

i jest Partnerem Egzaminacyjnym VCC

Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki ARTCOM

Ikona telefonu kontaktowego
Nasza poczta mailowa - ikona
Ikona dostępu do Facebooka

Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki

ARTCOM Roman Bocheński

ul. Rejtana 53a, lokal 108H

35-328 Rzeszów

 

Zadzwoń do nas

Tel. st. +48 17 852 34 03

Tel. kom. 509702290

Adres i siedziba

Napisz do nas

artcom.rzeszow@wp.pl

Nasze szkolenia

Na skróty

Logo Artcom - prowadzimy kursy języków obcych w Rzeszowie

Co to jest certyfikat VCC?


VCC jest nowym systemem kształcenia i certyfikacji, który powstał z myślą o integracji wiedzy oraz umiejętności zawodowych osób pracujących zarówno na ojczystym, jak i międzynarodowym rynku pracy.

 

Certyfikat VCC jest wydawany wyłącznie w języku angielskim i posiada logo Europassu, co gwarantuje jego międzynarodową uznawalność. W tym kontekście certyfikat VCC nie tylko potwierdza kompetencje zawodowe, ale także pomaga w oferowaniu tych kompetencji na arenie międzynarodowej.

 

Co daje certyfikat VCC?


VCC Certyfikat potwierdza posiadane, wymagane względem pracownika, kwalifikacje, które różnią się w zależności od pełnionej profesji. Zawody, które stanowią przedmiot certyfikacji są zgodne z Międzynarodowym Standardem Klasyfikacji Zawodów ISCO-08.

 

Certyfikat VCC potwierdza więc nabycie niezbędnych umiejętności przez pracownika, a jego wydanie może odbyć się jedynie po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu teoretycznego i praktycznego.

 

W praktyce, certyfikat VCC jest dowodem na to, że pracownik jest w pełni przygotowany do wykonywania swojej pracy, a jego kwalifikacje są uznawane na całym świecie.