Kurs 

Specjalista d.s sprzedaży

Specjaliści ds. Sprzedaży napędzają sprzedaż i rozwój biznesu. Często to właśnie od nich zależy, czy inne działy w firmie będą miały pracę! Muszą dobrze sprzedać produkt lub usługę, przekonać do niej klienta, a następnie często go utrzymać!

To właśnie specjaliści ds. sprzedaży mają solidną wiedzę na temat wszystkich produktów i usług firmy oraz umiejętności wymagane do ich sprzedaży.

Czym zajmują się specjaliści ds. sprzedaży?

Praca specjalistów ds. sprzedaży wcale nie jest łatwa! Czym dokładnie się zajmują? Specjaliści ds. Sprzedaży poprawiają sprzedaż i ogólny wzrost liczby klientów w firmie.

To właśnie oni odpowiadają za osiąganie konkretnych celów biznesowych. Osoby, które chcą sprawdzić się w roli specjalisty ds. sprzedaży, muszą posiąść dogłębną wiedzę na temat wszystkich produktów i usług firmy.

Warto, żeby mieli umiejętności i wiedzę branżową wymaganą do ich sprzedaży. Specjaliści ds. sprzedaży mogą również przygotowywać budżety marketingowe, przeprowadzać badania i analizować trendy, kierować zespołem sprzedażowym, wykonywać prognozy sprzedaży lub też prowadzić prezentacje sprzedażowe.

Jaką pracę może znaleźć specjalista ds. sprzedaży?

Nawet najlepszy produkt czy usługa nie sprzeda się sama! Dlatego coraz więcej firm poszukuje odpowiednich specjalistów ds. sprzedaży. Chętnie zatrudniani są przede wszystkim wykwalifikowani absolwenci szkół i kursów. Rola specjalisty ds. sprzedaży otwiera furtkę do pracy jako m.in.:

- Menedżer sprzedaży,

- Kierownik sprzedaży,

- Specjalista ds. współpracy handlowej,

- Menedżer marki,

- Client Partner,

- Kierownik ds. kluczowych klientów

- Account Manager

Jest wiele powodów, aby zostać cenionym specjalistą d.s sprzedaży, uzyskać satysfakcję z wykonywanej pracy i znaleźć odpowiednie stanowisko w tym zawodzie.

Dlatego proponujemy nasz specjalistyczny kurs, na którym gwarantujemy poznanie wszystkich tajników dobrego sprzedawcy.

* Szkolenia HR

*  Szkolenia sprzedażowe

* Szkolenia finansowo-księgowe

*  Szkolenia prawnicze

Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki ARTCOM

Ikona telefonu kontaktowego
Nasza poczta mailowa - ikona
Ikona dostępu do Facebooka

Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki

ARTCOM Roman Bocheński

ul. Rejtana 53a, lokal 108H

35-328 Rzeszów

 

Zadzwoń do nas

Tel. st. +48 17 852 34 03

Tel. kom. 509702290

Adres i siedziba

Napisz do nas

artcom.rzeszow@wp.pl

Nasze szkolenia

Na skróty

Logo Artcom - prowadzimy kursy języków obcych w Rzeszowie