ARTCOM - Od 30 lat pracujemy dla Twojego rozwoju i satysfakcji

Jesteśmy zespołem specjalistów z bogatym doświadczeniem w realizacji szkoleń informatycznych oraz nauki języków obcych w naszej Szkole Języków Europejskich. Obecnie prowadzimy także szereg innych specjalistycznych kursów zawodowych. Realizujemy również projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Naszym celem jest rozwój osobisty i zawodowy każdego z naszych Klientów i Przyjaciół. Oferujemy skuteczne szkolenia, oparte na praktycznej formule warsztatowej, prowadzone przez prawdziwych pasjonatów w swoich specjalnościach. Doskonalimy się w tym od 1994 roku, dlatego możesz na nas polegać.

Nasze kursy bazują na aktualnych materiałach źródłowych, które są zgodne z najnowszymi trendami w technologii informatycznej.

Uczymy nie tylko obsługi programów, ale staramy się rozwijać praktyczne umiejętności, analityczne myślenie, zaangażowanie w zadania i projekty, które uczestnicy naszych kursów mogą wykorzystać w życiu zawodowym.

My również cały czas się uczymy, doskonalimy umiejętności, zdobywamy akredytacje, przeprowadzamy egzaminy.

Systematycznie zbieramy opinie i referencje, aby ocenić swoje doświadczenie i stale doskonalić nasze programy szkoleń.

Od kilku lat wydajemy i oferujemy własne podręczniki do nauki systemów i aplikacji komputerowych. Tworzymy też autorskie programy szkoleń i zajęć warsztatowych, które zapewniają skuteczną naukę.

do wspólnej nauki :)

Trener prowadzi szkolenie informatyczne