02 października 2023

Projektowanie w AutoCAD - kurs podstawowy

AutoCAD® to najbardziej rozpoznawalne na świecie oprogramowanie, które służy do komputerowego wspomagania projektowania CAD - Computer Aided Design.

Na dzisiejszym skomplikowanym rynku pracy możliwość udowodnienia swoich umiejętności jest niezwykle cenna.

Taką możliwość daje Tobie skorzystanie z naszego kursu AutoCAD-a, oprogramowaniu przyspieszającym pracę twórczą i przeznaczonym dla branży inżynierskiej. Dzięki niemu zdobędziesz umiejętności przy tworzeniu dokumentacji technicznej oraz projektowaniu. Jeżeli chcesz poznać lub chcesz utrwalić swoją wiedzę i umiejętności to kurs Autodesk AutoCAD jest właśnie dla Ciebie.

 

Dla kogo jest ten kurs ?

 

  • osób planujących nauczyć się profesjonalnego oprogramowania przeznaczonego dla branży inżynierskiej 
  • osób chcących uzupełnić kwalifikacje zawodowe o nowe techniki projektowania CAD
  • specjalistów w zakresie produkcji, projektowania i tworzenia dokumentacji technicznej,

 

Czego nauczysz się na kursie ?

 

W trakcie szkolenia poznasz środowisko projektowe i tryby pracy programu AutoCAD. Dowiesz się m. innymi jak konstruować rysunki, co to są warstwy, jak tworzyć własne szablony. Poznasz właściwości obiektów oraz sposoby na wymiarowanie, edycję i opisywanie rysunków. Nauczysz się wiązań wymiarowych jak i geometrycznych. Będziesz potrafi projektować i modyfikować podstawowe elementy 2D. Stworzysz swój własny projekt, dowiesz się jak go publikować, drukować i eksportować.

 

Międzynarodowy certyfikat

 

Po ukończonym szkoleniu uczestnik otrzymuje: Międzynarodowy Certyfikat Autodesk® Certificate of Completion   wydany przez Autodesk (USA), po zdanym międzynarodowym egzaminie; Certyfikat  Autodesk Certified User (ACU) uznany przez pracodawców na całym świecie, potwierdzający znajomość zastosowania oprogramowania w pracy projektowej.

 

Certyfikat firmy Autodesk stanowi pewny dowód umiejętności i specjalistycznej wiedzy posiadacza, uznawanej przez pracodawców i klientów z całego świata, jest poważnym atutem specjalistów zajmujących się projektowaniem. Ponadto posiadanie Certyfikatu Autodesk daje wymierne możliwości otrzymania propozycji interesującej pracy, a przede wszystkim sprostania wymogom aplikacyjnym podczas rekrutacji pracowników na krajowym i międzynarodowym rynku pracy.

 

Zapisz się na kurs zakończony międzynarodowym certyfikatem, uznawanym przez pracodawców na całym świecie: AUTODESK® Certificate of Completion - Essentials, Advanced.

.

Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki ARTCOM

Ikona telefonu kontaktowego
Nasza poczta mailowa - ikona
Ikona dostępu do Facebooka

Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki

ARTCOM Roman Bocheński

ul. Rejtana 53a, lokal 108H

35-328 Rzeszów

 

Zadzwoń do nas

Tel. st. +48 17 852 34 03

Tel. kom. 509702290

Adres i siedziba

Napisz do nas

artcom.rzeszow@wp.pl

Nasze szkolenia

Na skróty

Logo Artcom - prowadzimy kursy języków obcych w Rzeszowie